Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Şubat 2020 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Hatice ÖZEL

01 Şubat 2020

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Aysen Özel,Melek Özel Ve Döndü Yavuz’un Anneleri,Savaş Yavuz’un Kayınvalidesi,İzzet Özel’in Eşi Hatice ÖZEL Vefat Etmiştir.

Gülümser GÜRBÜZ

01 Şubat 2020

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Necip Karakuş Ve Merhume Şerife Karakuş’un Kızı,Berber Ahmet Gürbüz’ün Gelini,Gülçin Ve Gülşah Gürbüz’ün Anneleri,İbrahim,İsmail Ve Havagül’ün Kardeşleri,Nalan Koçak’ın Yengesi,İlker Gürbüz’ün Eşi, Gülümser GÜRBÜZ Vefat Etmiştir.

Müzeyyen Ayşe TARAÇ

02 Şubat 2020

Bağlık Mahallesi Eser Sokak Sakinlerinden Belediyeden Emekli Merhum Saffet Taraç’ın Eşi,Ayden Karabulut İle İş Bankasından Emekli Ayhan Taraç’ın Anneleri,Belma Taraç’ın Kayınvalidesi,Bora Taraç’ın Babaannesi,Günay Erdem Ve Sezgin Karadeniz’in Ablaları,Müzeyyen Ayşe TARAÇ Vefat Etmiştir.

Hatice EŞİTMEZ

03 Şubat 2020

Emine Doğan Ve Merhum İsmail Doğan In Kızları,Kadir Ve Fikriye Eşitmezin Gelinleri,Sevim,Sinan Ve Merhum Selim Doğan In Ablaları Ereğli  Esnaflarından Pidecim Hakan Eşitmez İn Eşi Hatice EŞİTMEZ Vefat Etmiştir.

Çetin KONAK

03 Şubat 2020

Ereğli Eşrafından Hacı Hasan Konak Ve Samahat Konak’ın Oğlu,Belkıs Hazinedar Ve Hüseyin Hilmi Konak’ın Kardeşleri,Belgin Kenar,Engin Konak Ve Hatice Konak’ın Babaları,Hayriye Konak’ın Eşi,Amigo Çetin KONAK Vefat Etmiştir.

Cafer AYDOĞAN

03 Şubat 2020

Çiğdemli Köyü Sarıbeyoğulları Sakinlerinden Merhum Kazım Ve Merhume Behice Aydoğan’ın Oğulları,Erdemir Çelikhane Personeli İlhan,T.T.K Çalışanı Burhan Ve Kazım Aydoğan’ın Babaları Cafer AYDOĞAN Vefat Etmiştir.

Hacı Kadın Yavuz

03 Şubat 2020

Ova Köyü  Sakinlerinden Ali Yavuz,Hava Arslan,Şerife Aydın In Anneleri İzzet Yavuz Un Eşi  Hacı Kadın Yavuz Vefat Etmiştir.

Şerife ÇOR

03 Şubat 2020

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Kamil Çor Un Eşi Gülçiçek Hayat,Sultan Şalvarcıoğlu,Erdoğan Çor Ve Kamil Çor Un Annesi Şerife ÇOR Vefat Etmiştir.

Vasviye ERGÜN

04 Şubat 2020

Ören Yeni Mahallesi Sakinlerinden İsa Ergün’ün Eşi, Erdal Ve Erol Ergün’ün Anneleri, Vasviye ERGÜN Vefat Etmiştir

Şaban MUMCU

04 Şubat 2020

Kozlu Makalar Köyü Sakinlerinden Gültekin Ve Ahmet Mumcu’nun Kuzeni, İsmail, Rıza, Zeki, Şaban Mumcu’nun Enişteleri, Hasan Karakaya’nın Bacanağı, Yaşariye Mumcu’nun Eşi, Şaban MUMCU Vefat Etmiştir

Mustafa ATALAY

04 Şubat 2020

Kocaali Mahallesi Sakinlerinden Merhum Şaban Atalay Ve Zakire Atalay’ın Oğulları, S.S.K’dan Emekli Kadir Atalay, Metin Atalay Ve Ayten Özcan’ın Kardeşleri, Kent Taksi Esnaflarından Serkan Atalay, Şükran Aydınalp, Zerrin Akar, Nurcan Gökay Ve Neslihan Aydınalp’in Babaları, Cahit Atalay  İle Şaban Atalay’ın Amcaları, Engin Aydınalp, Mertcan Gökay, Doğukan Gökay, Doğan Akay, Doğuş Akar, Müzeyir Ve Yiğithan Atalay’ın Dedeleri, Sezai Aydınalp, Ercan Aydınalp, Kadir Akar, Naci Gökay’ın Kayınpederleri, Refika Atalay’ın Eşi, S.S.K.’Dan Emekli Mustafa ATALAY Vefat Etmiştir.

Nevin GÜN

04 Şubat 2020

Bağlık Mahallesi, Özgürler 2 Sitesi Sakinlerinden Merhum İsmet Gün’ün Eşi, Kenan Ve Figen’in Anneleri, Gülben’in Kayınvalidesi, Ebru, Burcu Ve Volkan’ın Babaanneleri, Nevin GÜN Vefat Etmiştir

Türkan BAYCIK

05 Şubat 2020

20 Ve 21.Dönem Zonguldak Milletvekili Tahsin Boray Baycık İle Bora Baysal Ve Gülay Baycık’ın Anneleri, Çağatay Orbay, Gaye, Berk, Uğur İle Boray Baycık’ın Babaanneleri, Ereğli Kömür İşletmesinden Emekli Merhum Eyüp Baycık’ın Eşi, Türkan BAYCIK Vefat Etmiştir

Esra ERDEM

05 Şubat 2020

Ormanlıcuma Ortacı Köyü Sakinlerinden Almanyadan Emekli İzzet Sezgin’in Kızı, Hasan Erdem’in Eşi, Esra ERDEM Vefat Etmiştir.

Nurdoğan GÜNDÜZ

05 Şubat 2020

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Merhum Muhittin Gündüz’ün Oğlu, Erhan Gündüz’ün Babası, Musa, İsa Aydın’ın Eniştesi, Nurdoğan GÜNDÜZ Vefat Etmiştir.

İbrahim ERDOĞANOĞLU

05 Şubat 2020

Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Vahide, Muhammet, Şaban. Merhum Recep Ve İsrafil Erdoğanoğlu’nun Babaları, Necati, Süleyman, Harun, Ali Yağmuroğlu’nun Dayıları, Merhum Gülizar Erdoğanoğlu’nun Eşi, İbrahim ERDOĞANOĞLU Vefat Etmiştir

Pilge AKDENİZ

05 Şubat 2020

Kirmanlı Mahellesi Sakinlerinden  Nezahat Akdeniz İn Eşi Deniz,Ediz,Filiz İn Babaları,Samet,Büşra,Onur Ve Gurur Un Dedeleri Belediyemizden Emekli Pilge AKDENİZ  Vefat Etmiştir.

Emine ÖZKARA

06 Şubat 2020

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mustafa Özkaranın Eşi,Merhum Cevat Özkara,Mustafa Özkara Ve Reyhan Kırdar In Anneleri Turgay,Tülay,Serkan,Gürkan,Tülin,Türkan,Burcu,Dilek Ve Derya Özkaranın Babaneleri Emine ÖZKARA Vefat Etmiştir.

Ramazan YILMAZ

06 Şubat 2020

Terzi Köyü Sakinlerinden  Merhum Durdu Yılmaz İle Merhume Sabiye Yılmaz In Oğlu Hayrettin Ylmaz In Kardeşi,Bahar Cesur Un Babası Ramazan YILMAZ Vefat Etmiştir.

Ayşe ACAR

06 Şubat 2020

Dedeler Köyü, Bereketler Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ali Acar’ın Eşi, Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğünden Emekli İhsan Acar, Hasan Acar, Ali Acar Ve Ahmet Acar’ın Anneleri, Ayşe ACAR Vefat Etmiştir.

Zeki ŞAM

07 Şubat 2020

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Merhum Yaşar Şam’ın Oğlu, Asiye, Vasfiye, Yüksel Ve Yaşar Şam’ın Kardeşleri, Şenol Delihasanoğlu, Bayram Demir, Alper Demircan’ın Kayınpederleri, Nihal, Meral, Çiğdem Ve Cüneyt Şam’ın Babaları, Melahat Şam’ın Eşi, Devlet Hastanesinden Emekli Zeki ŞAM Vefat Etmiştir.

Zeki ÇİV

08 Şubat 2020

Kozlu Yaylacık Köyünden; Merhum Hüseyin Ve Nazmiye Çiv’in Oğulları; Muhittin,Necip,Cavit,Aytekin,İsmail ,Merhum Mevlüt Ve Fehmi Çiv’in Kardeşleri; Melike,Öznur Ve Emirhan’ın Babaları; Hatice Çiv’in Eşi; Kozlu Mütahitlerinden Zeki ÇİV Vefat Etmiştir.

Mustafa KARAKÖK

08 Şubat 2020

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Halil İbrahim Karakök Ve Fatma Özfidan’ın Babaları  ; Kürşat Özfidan’ın Kayınpederi;Yusuf ,Samet,Mustafa Kemal,Şeyma , Ve Miraç Karakök’ün Dedeleri; Elmatepe  Eski Esnaflarından Binnaz Karakök’ün Eşi; Erdemirden Emekli Mustafa KARAKÖK Vefat Etmiştir.

Berat Can KAYMAZ

08 Şubat 2020

Emine  Ve Soner Kaymaz’ın Oğulları;Nefes Kaymaz’ın Kardeşi; Muzaffer Kanyılmaz’ın Torunu Berat Can KAYMAZ Vefat Etmiştir.

Turhan AKBİR

08 Şubat 2020

Emekli İlkokul Öğretmeni Dilek Akbir’in Eşi; Dinçer Akbir’in Babası; Anadolu Teknik Ve Meslek Lisesi Emekli Öğretmenlerinden Turhan AKBİR Vefat Etmiştir.

Esra ERCAN

09 Şubat 2020

Merhum Muhsin Ercan Ve Gönül Ercan’ın Kızları; Ebru Ercan’ın Ablası; Doğucan Ve Berke’nin Anneleri; İda Ve Çilek Lina’nın Teyzeleri  Esra ERCAN Vefat Etmiştir.

Mustafa Ülkü FİL

09 Şubat 2020

Bağlık Mahllesi Sakinlerinden Serdar,Erdal Ve Serkan Fil İn Babaları Merhume Ayşe Fil İn Eşi Erdemirden Emekli Mustafa Ülkü FİL Vefat Etmiştir.

Nezihat KARAKUŞ

09 Şubat 2020

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhume Sanıye Ve Merhum Sefer Çakır In Kızları Merhum Ender Karakuş Un Eşi  Murat,Hürriyet Ve Hamiyet Karakuş Un Annesi Saniye Ve Süheyla Karakuş Un Ablası Armağan,Asuman,Fazilet Ve Cevat Karakuş Un Teyzeleri Nezihat KARAKUŞ Vefat Etmiştir.

Atıf KURT

09 Şubat 2020

Ormanlı Cuma Çömlekçi Köyü Sakinlerinden  Hamdi Kurt,Mehmet Kurt,Cemalettin Kurt,Yaşar Kurt, Hayri Güney,Aynur Avcı,Hava Öztürk Ve Hakibar Şirin İn Babaları Atıf KURT Vefat Etmiştir.

Naciye CAN

09 Şubat 2020

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Ruşen Karadayı,İlhami Can,Dilber Yalçın,Nurdan Yabanabat Ve Mehmet Ali Can In Anneleri Ali Kemal Karadayı,Ardoğan Yabanabat,Mustafa Yalçın,Sebahat Can Ve Selma Can In Kayın Validesi  Emekli Öğretmen Rüşyü Can In Eşi  Naciye CAN Vefat Etmiştir.

Hasan DİLBAZ

09 Şubat 2020

Çaylıoğlu Kapançatı Köyü Sakinlerinden Ahmet,Zeki,Ziya,Eyüp Ve Hava Dilbaz In Kardeşleri Esma,Hacer,İsa,Emine,Hüseyin,Songül,Melehat,Musa,Ve Fatma Dilbaz In Amcaları Hasan DİLBAZ Vefat Etmiştir

Sadet ERCAN

09 Şubat 2020

A.Sofular Köyü Sakinlerinden  Muharrem,İsmail Ve Cevdet Ercan In Annesi Tekin,Çetin Ve Türk Metal Sendikası Başkanı Metin Ercan In Babanesi Sadet ERCAN Vefat Etmiştir.

Hüseyin DANIŞMAZ

10 Şubat 2020

 Pazaryeri Esnaflarından; Lale Komisyon’un Sahipleri; Ömer Ve Seyfi Danışmaz’ın Kayınpederleri; Yusuf,Seyfi Ve Abdullah Danışmaz’ın Babaları; Adem,Eyüp,Ekrem,Fatih Sinan,Abdullah Ve Ahmet Danışmaz’ın Dedeleri Hacı Hüseyin DANIŞMAZ Vefat Etmiştir.

Durdu ERÇİN

10 Şubat 2020

 Nazmiye Erçin Ve Kadir Erçin’in Oğulları; Naile Sakin,Hayrettin Erçin Ve Recep Erçin’in Babaları; Necla Ak,Aykut Erçin,Akın Erçin ,Egemen Sakin Ve Mine Sakin’in Dedeleri Durdu ERÇİN Vefat Etmiştir.

Alaattin ÖZDEMİR

10 Şubat 2020

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden ; Merhume Hatice Özdemir’in Eşi; Merhum  Murat Özdemir,Neşe Alparslan,Mehlika Özdemir Ve Ümit Özdemir’in Babaları; İsmail Alparslan’ın Kayınpederi; Derya Ve Beyza Alparslan’ın Dedeleri;  Erdemirden Emekli Alaattin ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Mustafa ÜRKMEZ

10 Şubat 2020

Kıyıcak Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Halil Ürkmez Ve Hidayet Ürkmez’in Oğulları; Halil,Bünyamin Ve Yusuf’un Babaları; Merhum Eski Muhtar İbrahim Ürkmez’in Damadı; Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç’ın Kuzeni; Aygül Ürkmez’in Eşi Mustafa ÜRKMEZ Vefat Etmiştir.

Muhammet AYDOĞDU

11 Şubat 2020

Cemaller Köyü Bakımevi Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Recep  Oğlu ;Mustafa,Ramazan,Asiye,Fadime Ve Gülümser Aydoğdu’nun Ağabeyleri; Erkan,Serkan,Sercan Ve Zehra Aydoğdu’nun Babaları; Merhume Semra Aydoğdu’nun Eşi Muhammet AYDOĞDU Vefat Etmiştir.

Ali KILIÇ

12 Şubat 2020

Çaylıoğlu Külah Köyü Sakinlerinden; Merhume Zeynep Kılıç’ın Eşi;Kazım , Kadir Ve Şükriye Kılıç İle  Nazmiye  Güzel’in Babaları; Mehmet Kılıç Ve Necati Güzel’in Kayınpederleri; Muhammet,Baki Ve Hüseyin Kılıç’ın Amcaları; Ali ,Tahsin,Ahmet,Ayhan,Asım,Tuncay Ve Şerife Kılıç’ın Dedeleri Ali KILIÇ Vefat Etmiştir.

Mehmet AK

12 Şubat 2020

Hamzafakıhlı Mahallesi Çolaklar Sok. Sakinlerinden; Merghum Nazım Ve Merhume Kübra Ak’ın Oğulları; İsa Ak’ın Ağabeyi; Ayşe Ve Şerife’nin Babaları; Nazmiye Ak’ın Eşi Mehmet AK Vefat Etmiştir.

Ali YANMAZ

12 Şubat 2020

Beyaz Yanmaz’ın Eşi; Savaş,Barış Ve Şahin Yanmaz’ın Babaları; Murat,Muzaffer,Mehmet,Doğan,Sevim,Sevil Ve Zuhal Yanmaz’ın Amcaları; Erdemir Çelikhane Müdürlüğünden Emekli Ali YANMAZ Vefat Etmiştir.

Cafer AYDOĞAN

13 Şubat 2020

 Pazaryeri Eski Esnaflarından ; Yunus,Fatih,Ömer, Feyza Ve Yasemin’in Babaları Cafer AYDOĞAN Vefat Etmiştir.

Halil AYDIN

13 Şubat 2020

Keşkek Köyü Sakinlerinden; Devlet Demiryollarından Emekli Halil AYDIN Vefat Etmiştir.

Zehra YAMAN

13 Şubat 2020

   Yaraşlı Köyü Sakinlerinden; Merhum Sefer Yaman’ın Eşi; Orman İşletme Müdürlüğünden Emekli Sadık Yaman,Şevkiye Cerrah Ve Mehmet Yaman’ın Anneleri; Hava Yaman Ve Hasan Cerrah’ın Kayınvalideleri; Erol Yaman,Şenol Yaman Ve Mesut Yaman’ın Babaanneleri; Burhan Cerrah’ın Anneannesi Zehra YAMAN Vefat Etmiştir.

Saniye AKYÜZ

14 Şubat 2020

Çaylıoğlu Velidağı Köyü Sakinlerinden Saffet Akyüz,Recep Akyüz Ve Dursun Özmen’in Anneleri,Merhum Mehmet Akyüz’ün Eşi,Saniye AKYÜZ Vefat Etmiştir.

Şerife ÇELİK

14 Şubat 2020

Osmanlar Köyü Sakinlerinden Recep,Şerife,Fatma,Fikriye Ve Nevin,Yeter’in Annleri,Merhum Ahmet’in Eşi Önceki Dönem Belediye Meclis Üyesi Reşat Latifoğlu’nun Kayınvalidesi,Şerife ÇELİK Vefat Etmiştir.

Fatma ERDOĞAN

14 Şubat 2020

Üçköy Köyü Sakinlerinden Merhum Bekir Durmuş Ve Merhume Abide Durmuş’un Kızı,Hüseyin Erdoğan’ın Eşi,Hanife,Abide,Naciye,Sevim Ve Hakkı’nın Anneleri Fatma ERDOĞAN Vefat Etmiştir.

Ali Kemal SU İÇMEZ

14 Şubat 2020

Belenyeni Mahalle Topçuoğlu Sokak Sakinlerinden İlyas Su İçmez Ve Fatma Doğan’ın Babaları,Akif Doğan’ın Kayınpederi,Hava Su İçmez’in Eşi,Ali Kemal SU İÇMEZ Vefat Etmiştir.

Güner ÇELİK

15 Şubat 2020

Erdemir Emekli Personellerinden Merhum Ekrem Çelik İn Eşi,Sibel Ve Serkan  Çelik İn Anneleri Güner ÇELİK Vefat Etmiştir.

İbrahim  KIRMIZIOĞLU

15 Şubat 2020

Erdemirden Emekli Vildan Kırmızıoğlunun Eşi ,Tuğberk Ve Buğra Kırmızıoğlunun Babaları Anıl Yazgören İn Eniştesi İbrahim  KIRMIZIOĞLU Vefat Etmiştir..

Zeki ERGÜN

15 Şubat 2020

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Hatice Ergün’ün Eşi, İlhan, Lütfiye, Hanife Ve Mustafa Ergün’ün Babaları, Erdemirden Emekli Zeki ERGÜN Vefat Etmiştir

Asım YAVUZ

15 Şubat 2020

Çaylıoğlu Çevlik Köyü Sakinlerinden Merhume Hava Yavuz’un Eşi, İsmail, Mahmut, Şaban, Rasim Ve Ata Yavuz’un Babaları, Erdemirden Emekli Bekçi Asım YAVUZ Vefat Etmiştir.

İsmail SÖNMEZ

16 Şubat 2020

Çiğdemli Köyü Sakinlerinden Hüseyin, Ahmet Ve Yaşar Sönmez’in Babaları, İsmail, Sercan Ve Serkan’ın Dedeleri, İsmail SÖNMEZ Vefat Etmiştir.

Sevim DEMİROĞLU

16 Şubat 2020

Ortacami Sakinlerinden Merhum Ahmet Demiroğlu’nun Eşi, Aynur Demiroğlu Sayar Ve Uğur Demiroğlu’nun Anneleri, Seyhan Demiroğlu Ve Mehmet Sayar’ın Kayınvalideleri, Emrah Sayar Ve Anıl Sayar’ın Anneanneleri, Begüm Demiroğlu Ve Ahmet Ege Demiroğlu’nun Babaanneleri, Sevim DEMİROĞLU Vefat Etmiştir.

Hasan TÜFEKÇİ

16 Şubat 2020

Akçakoca Eşrafından Elmas Tüfekçi’nin Eşi,Salim Tüfekçi,  Merhum Necdet Tüfekçi Ve Merhum Mehmet Tüfekçi’nin Kardeşleri, Şehrimiz Esnaflarından Hamdi, Oğuz, Ümit Tüfekçi’nin Amcaları, Hasan TÜFEKÇİ Vefat Etmiştir.

Hacer KARAÇAM

17 Şubat 2020

 Kozlu Çamköy Sakinlerinden; Merhum Recep Karaçam’ın Eşi; Ereğli Esnaflarından Enver Karaçam,Cevat Karaçam ,Merhum Muzaffer Karaçam, Recepkaraçam  Ve Ercan Karaçam’ın Anneleri; Samet Karaçam İle Furkan Karaçam’ın Babaanneleri Hacer KARAÇAM Vefat Etmiştir.

Fatma ACAR

18 Şubat 2020

Ortaköy Köyü Sakinlerinden ; Merhum Hüseyin Acar’ın Eşi; Hatice Acar,Hava Keskin,Ayşe Özmen,Fatma Güler,Mustafa,Mehmet Ve Hüseyin Acar’ın Anneleri ; İsmail Özmen,Selami Güler  Ve Eyüp Acar’ın Kayınvalideleri; Erdoğan Acar,Erdal Acar,Haşim Özmen Ve Hamit Özmen’in Anneanneleri; Furkan Acar’ın Babaannesi Fatma ACAR Vefat Etmiştir

Hasan ENTEŞ

19 Şubat 2020

Pınarcık Köyü Sakinlerinden; Hava Enteş’in Eşi; Reşat,Ayhan Ve Adnan  Enteş İle Bahar Candan’ın Babaları Hasan ENTEŞ Vefat Etmiştir.

Gevi AVŞAR

21 Şubat 2020

 Uzunmehmet Mahallesi Azaklıoğlu Sokak Sakinlerinden; Merhum Memiş Avşar’ın Eşi; Atilla Avşar,Yusuf,Akın,İsmail,İsminaz,Zekiye Ve Güle Avşar’ın Anneleri; Erol,Engin,Ergül,Sezer,Gökhan,Okan,Özkan,Selim,Doğukan Ve Fincan Avşar’ın Nineleri Gevi AVŞAR Vefat Etmiştir.

E.Mebrure ÖZMAN

22 Şubat 2020

Merhum Hamdi Özman’ın Eşi,Merhum Mete Özman’ın Annesi,Merhum Engin Özman’ın Yengesi,Merhum Nebile Güven Ve İsmail Güloğlu’nun Ablası,Mualla Aydoğdu Ve Taliha Yazdıç’ın Teyzeleri,Yalçın Güloğlu Ve Kaya Güloğlu’nun Halası,Ayfer Özman’ın Kayınvalidesi,Hamdi Özman Ve Merhum Hande Özman’ın Babaannesi, E.Mebrure ÖZMAN Vefat Etmiştir.

İbrahim CELEPÇİ

23 Şubat 2020

Gülüç Örencik Mahallesi Sakinlerinden İbrahim CELEPÇİ Vefat Etmiştir.

Nigar ÖZEN

23 Şubat 2020

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhume Fikriye Saçaklı’nın Kızı,Hüseyin Saçaklı’nın Kardeşi,Bahadır Saçaklı’nın Ablası,Erdemirden Emekli Adnan Özen’in Eşi,Mertkan Özen’in Annesi,Mine Özen’in Kayınvalidesi,Rasim Özen Ve Gülver Özen’in Gelini,Aydın,Altan,Alkan Özen’in Yengeleri Nigar ÖZEN Vefat Etmiştir.

Yusuf YAVUZ

24 Şubat 2020

Kavaklık Mah. Göçmenler Sokak Sakinlerinden; Merhume Leman Yavuz’un Eşi;Zehra Kodaman Ve Fikret Yavuz’un Ağabeyleri;  Hüsnü Yavuz,Ayşe Arslantürk,Merhum Süleyman Yavuz Ve Merhum Zafer Yavuz’un Babaları; Hüseyin Arslantürk’ün Kayınpederi; Selvin Arslantürk,Oğuz Arslantürk,Bahadır Arslantürk,Süleyman Yavuz,Tuğçe Yavuz,Büşra Yılmaz  Ve Tuğba Papuçcu’nun Dedeleri Yorgancı Yusuf YAVUZ Vefat Etmiştir.

Mertali KORKMAZ

24 Şubat 2020

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Çiçek Korkmaz’ın Eşi; Sema Ertürk’ün Babası; Cengiz Ertürk’ün Kayınpederi; Sevindik Kılıç’ın Dayısı; Belediyemiz Güvenlik  Görevlilerinden Ahmet Korkmaz’ın Dedesi Mertali KORKMAZ  Vefat Etmiştir.

Hüseyin TOP

24 Şubat 2020

Kozlu Çamköy Köyünden; Hayrettin Ve Hatice Top’un Oğulları; Havva Dursun İle Devlet Hastanesi Personellerinden Yücel Topçuoğlu’nun Kardeşleri; Gökhan,Fatma ,Gülten,Şükran ,Kader Ve Gamze Topçuoğlu’nun Amcaları; Gülten Top’un Eşi Hüseyin TOP Vefat Etmiştir.

Neşet MARABA

24 Şubat 2020

Kepez Mahallesi İlyas Karaca Sokak Sakinlerinden; Hatice Maraba’nın Eşi; Arife,Beyzade,İlyas,Şafak Ve İsmail Maraba’nın Babaları Neşet MARABA Vefat Etmiştir.

Hasan ARICI

25 Şubat 2020

Müftü Mahallesi İbrahim Efe Caddesi Sakinlerinden ; Sefaat Arıcı’nın Eşi; İlknur,Mete,İlkay Ve Okay Arıcı’nın Babaları; Mustafa Arıcı’nın Kardeşi; Handenur,Halecan,Enes,Ecrin Ve Furkan’ın Dedeleri Hasan ARICI Vefat Etmiştir.

Nazen ECER

25 Şubat 2020

 Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Halit Ecer’in Eşi; Vedat Ecer,Yavuz Ecer Ve Suzan Çoraklı’nın Anneleri; Aytül Ecer Ve Kadir Çoraklı’nın Kayınvalideleri; Emre Ecer’in Babaannesi ; Nazlıcan Ve Yağızcan Çoraklı’nın Anneanneleri Nazen ECER Vefat Etmiştir.

Hasan DİLAVER

26 Şubat 2020

Ören Köyü Eşrafından  Ve Müftü Mahallesi Gülbahar Sitesi Sakinlerinden; Ayşe Dilaver’in Eşi; Feramuz,Şerife,Kenan,Adnan,Özlem Ve Serkan Dilaver’in Babaları; T.Tk.’Dan Emekli Hasan DİLAVER Vefat Etmiştir.

Türkan KÜÇÜK

26 Şubat 2020

 Kandilli Eşrafından; Merhum Ahmet Küçük Ve Merhume Remziye Küçük’ün Kızları; Songül Demir,Nihal Ayan ,Turan,Şükran,Erkan,Eray Ve Mustafa Küçük’ün Ablaları Türkan KÜÇÜK Vefat Etmiştir.

Hanife BEKTAŞ

26 Şubat 2020

Belen Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hacı Ahmet Bektaş’ın Eşi; Temel Bektaş,Necla Oku,Necmiye Özhan Ve Hasan Bektaş’ın Anneleri Hacı Hanife BEKTAŞ Vefat Etmiştir.

Emine AYTAR

27 Şubat 2020

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hacı İsmail Aytar’ın Eşi;,Havva,Melek Ve İbrahim Aytar’ın Anneleri; Sanayi Esnaflarından Mustafa Aytekin’in Kayınvalidesi ; Ayhan Aytekin’in Anneannesi; Umut Oto Sahiplerinden Osman,Murat İle Ömer Aytar’ın Babaanneleri Emine AYTAR Vefat Etmiştir.

Havva YASAK

27 Şubat 2020

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Yasak’ın Eşi; Erdoğan,Yakup, Ve Şehriban Yasak’ın Anneleri; Meltem,Selda,Bülent Veserkan Yasak’ın Babaanneleri Havva YASAK Vefat Etmiştir.

Melek KESKİN

27 Şubat 2020

Kocaali Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kazım Keskin’ineşi; Ayten,Şerif,Gülten Ve Fikret Keskin’in Anneleri; Fuat,Filiz,Deniz İle Melek’in Babaanneleri; Gülden,Şeynur,Ayşegül,Ömer Ve Ergün’ün Anneanneleri; Cevdet,İrfan İle İsmet’in Kayınvalideleri Melek KESKİN Vefat Etmiştir.

Ahmet AKÇA

28 Şubat 2020

Devrek Eşrafından; Merhum Mehmet Akça’nın Oğlu; Leyla Abalı’nın Kardeşi; İsa Abalı’nın Kayınbiraderi; Emine Çevik’in Ağabeyi; Nuray Akça’nın Eşi; Berra Ve Sena Akça’nın Babaları; Umut,Bulut,Bayram Ve Özlem Abalı’nın Dayıları Ahmet AKÇA Vefat Etmiştir.

Sevgül HANAHMETOĞLU

28 Şubat 2020

Sarıkokmaz Mah. Karga Sokak Sakinlerinden; Barış Göktaş’ın Kızı; Ayşe,Duran,Aslı,Arzu,Zuhal,Işıl,Nihat Ve Kerem’in Kardeşleri; Emrah Ve Emre Hanahmetoğlu’nun Anneleri; Turgay Hanahmetoğlu’nun Eşi Sevgül HANAHMETOĞLU Vefat Etmiştir.

Necati DENİZ

28 Şubat 2020

Korubaşı Mahallesi Pençes Sokak Sakinlerinden; Merhum Recep Ve Merhume Emine Deniz’in Oğulları; Gülsevim Deniz’in Eşi; İbrahim  Ve Recep Deniz İle  Nuray Güler,Tülay Ağar Ve Gülay Altay’ın Babaları; Merhume Nuran Özdemir,Merhum Turan Deniz,Nurten Aydeniz,İsmail Deniz,Merhume Hatice Deniz Ve Sevgi Kürekçi’nin Ağabeyleri; Aysel Deniz,Ayşe Deniz,Merhum Ahmet Güler,Belediyemiz Personellerinden Yıldıray Ağar Ve Necdet Altay’ın Kayınpederleri Majestik Necati DENİZ Vefat Etmiştir.

Sevim ONAT

28 Şubat 2020

Ereğli Eski Esnaflarından Merhum Ekber Onat’ın Eşi; Hamdi Onat Ve Hadi Onat’ın Anneleri ;Gülseren Onat İle Merhume Bedriye Onat’ın Kayınvalideleri ;Uğur, Onur, Müge Ve Hamdi Onat’ın Babaanneleri Sevim ONAT Vefat Etmiştir.

Altun YÜZGEÇ

29 Şubat 2020

Alaplı Eşrafından Şevketlerin Merhum Fikret Yüzgeç’in Eşi; Şenol Yüzgeç,Şengül Yener Ve Şenay Canver’in Anneleri; Güler Yüzgeç’in Kayınvalidesi; Ümit,Gaye Ve Tuğba’nın Babaanneleri; Özlem,Yurdal,Gürcan Ve Özge’nin Anneanneleri Altun YÜZGEÇ Vefat Etmiştir.

Havva EROĞLU

29 Şubat 2020

E.Ortacı Köyü Sakinlerinden; Merhum Hidayet Eroğlu’nun Eşi; Tevfik,Selahattinaslan,Mehmet,Nevzat Ve Tacettin Eroğlu’nun Anneleri Havva EROĞLU Vefat Etmiştir.

Yaşar ÖZTÜRK

29 Şubat 2020

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Döndü Öztürk’ün Eşi; Recep Ve Raşit Öztürk İle Emine Aydın Ve Fatma Erarslan’ın Babaları; Cemile Aydın Ve Durmuş Erarslan’nın Kayınpederleri; Raşit Kılıçarslan’ın Eniştesi Yaşar ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları