Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Mayıs 2023 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Adem TEKİN

01 Mayıs 2023

Cemaller Köyü Sakinlerinden Merhum Mustafa Ve Halime Tekin İn Oğlu, Zehra Tekin İn Eşi, Kerem, Yakup,Fatih,Hasancan İle Şuranur Tekin İn Babası Adem Tekin Vefat Etmiştir.

Nevin GÜÇLÜ

01 Mayıs 2023

Feriha Ve Merhum Sami Güçlü Nün Kızı, Zerrin Aktay,Berrin Çınarer Ve Ayşe Güven İn Ablası,Duygu İle Damla’nın Anneleri, Sami Aktay,Hakan Çınarer Ve Gürbüz Güven İn Baldızı, Gizem,Gürkan,Tolga İle İpek İn Teyzeleri Nevin GÜÇLÜ Vefat Etmiştir.

Mehmet KAPLANCAN

01 Mayıs 2023

Merhum Hüseyin Ve Merhume Hava Kaplancan In Oğlu,Şenol Kaplancan In Babası, Ümit İle Mehmet Kaplancan In Dedeleri, Gökhan,Ayla Ve Ali Demircan In Dayıları,Merhume Fatma Fatma Kaplancan In Eşi Mehmet KAPLANCAN Vefat Etmiştir.

Kadir AYDEMİR

02 Mayıs 2023

Sarıkokmaz Mahallesi 2 Nolu Abalı Sokak Sakinlerinden; Halime Aydemir ‘İn Eşi; Selahattin, Sabahattin, Hakan Ve Soner Aydemir’in Babaları Kdz.Ereğli Belediyesi Emekli Şöförlerinden Kadir AYDEMİR Vefat Etmiştir.

Murat ANIL

02 Mayıs 2023

Ereğli Eşrafından Merhume Cihan Anıl Ve Merhum Basri Anıl’ın  Oğulları; Erdemirden Emekli Murat ANIL Vefat Emiştir.

Cemal İSLAMOĞLU

02 Mayıs 2023

Gülüç Bekyeri Mah. Sakinlerinden; Saniye Ve Ali İslamoğullarının Oğulları; Salih, Harun, Merhum Mustafa, Mehmet, Ayşe, Hasan Ve İhsan İslamoğlu ’Nun Kardeşleri; Kadriye İslamoğlu’nun Eşi; Osman, Dilara Ve Muzaffer İslamoğlu’nun Babaları  Cemal İSLAMOĞLU Vefat Etmiştir.

Muhammet Fatih ÇAM

03 Mayıs 2023

Dağlıca Köyü Eşrafından ; Merhum Yaşar Ve Merhume Hanife Çam’ın Oğulları; Yaşariye Çam’ın Eşi; Çarşı Esnaflarından Eyüp Sultan Börekçisi Süleyman Çam’ın Kardeşi ; Belediyemiz Güvenlik Personeli Muhammet Fatih ÇAM Vefat Etmiştir.

Hatice KORKMAZ

04 Mayıs 2023

Sücüllü Köyü Eşrafından Faik Korkmaz’ın Eşi; Murat Korkmaz, Fırat Korkmaz, Halime Uçar, Şerife Akbulut Ve Aynur Alparslan’ın Anneleri Hatice KORKMAZ Vefat Etmiştir.

Satı ÖZCAN

05 Mayıs 2023

Halk Otobüsü Esnaflarından Erol, Birol Ve Şengül Özcan’ın Babaları ; Fatma Özcan’ın Eşi Satı ÖZCAN Vefat Etmiştir.

Cevat TEKİN 

07 Mayıs 2023

Yaraşlı Yörük Köyü Sakinlerinden Serpil Özdemir, Şerefi Erdoğdu, Aynur Ve Hasan Tekin İn Babaları, Metin Saygı,Asiye İle Vasviye Gedik İn Enişteleri, Fikriye Aycan ,Yıldız,Nurcan Cimşidin Dayıları Zakire Tekin İn Eşi Cevat TEKİN  Vefat Etmiştir.

Hanife AKTÜRK

08 Mayıs 2023

Ballıca Köyü Sakinlerinden; Ahmet Aktürk’ün Eşi; Nazlı ,Gülnur Ve Gökhan Aktürk’ün Anneleri; Mustafa,Fatma, Mehmet,Beyhan Ve Merhum Ali Civelek’in Kardeşleri Hanife AKTÜRK Vefat Etmiştir.

Sultan GÜNDÜZ

08 Mayıs 2023

Erdemir Oto Bakımdan Emekli Merhum Serdar Gündüz’ün Eşi; Merhum Mahmut Ve  Murat Gündüz’ün Anneleri; Rukiye Çakar,Şirin Soysal Ve Leyla Atçeken’in Anneleri ; Yusuf Atçeken’in Kayınvalidesi ; Şehrimiz Esnaflarından Fatih Gündüz’ün Babaanneleri Sultan GÜNDÜZ Vefat Etmiştir.

Hayrettin ÖZTÜRK

09 Mayıs 2023

Hayrettin Öztürk’ün Oğlu; Necati, Recep,Yüksel Ve Merhum Fehmi Öztürk’ün Kardeşleri  Hayrettin ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Mehmet ATALAY

09 Mayıs 2023

Cemaller Köyü Eşrafından Kübra Atalay’ın Eşi; Erdoğan ,Erkan Ve  Erdal Atalay İle Sevgi Yatıcı’nın Babaları; Selahattin Atalay,Merhum Necati Atalay Ve Merhume Emine Acar’ın Kardeşleri Mehmet ATALAY Vefat Etmiştir.

İlyas KARADUMAN

10 Mayıs 2023

Elmatepe Mahallesi Esentepe Sokak  Ve Hacıuslu Köyü  Sakinlerinden İlyas KARADUMAN Vefat Etmiştir.

Mustafa ERSOY

10 Mayıs 2023

Ereğli Esnaflarından Saim Ersoy’un Oğlu; Arzu Ersoy’un Eşi; Petek Ve Arda’nın Ersoy’un Babaları Mustafa ERSOY Vefat Etmiştir.

Hasan PALA

11 Mayıs 2023

Korubaşı Mahallesi Eşrafından; Merhum İsmail Pala Ve Merhume Vasfiye Pala’nın Oğulları; Cevdet,Beyhan Ve Merhume Şerife Pala’nın Kardeşleri; Büşra,İpek Ve İsmail Pala’nın Babaları;Murat,Gözde Ve Özge Pala’nın Amcaları ; Suzan Pala’nın Eşi Erdemir Çalışanlarından Hasan PALA  Vefat Etmiştir.

Sevil DANIŞMAZ

12 Mayıs 2023

İlçemiz Sakinlerinden; Merhum Hacı Hafız Halit Tezcan’ın Torunu; Hacer Tezcan’ın Kızı, Belediyemiz Çalışanlarından Fatma Tezcan,Nejla Sevim Ve Selma Toprak’ın Yeğenleri Sevil DANIŞMAZ Vefat Etmiştir.

Nuriye YILDIZ

12 Mayıs 2023

Belen Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Sait Kumru Ve Merhume Ayşe Kumru’nun Kızları; Süleyman Yıldız’ın Eşi Nuriye YILDIZ Vefat Etmiştir.

Enise CANDAN

12 Mayıs 2023

Süleymanbeyler Köyü Hacıuslu Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kamyoncu Esnafı Nazım Candan’ın Torunu ; Elif  Ve Nazım Candan’ın Ablaları; Samet Candan,Vahdet Candan Ve Belediyemiz Personeli Eyüp Okumuş’un Yeğenleri; Ayten Candan Ve Kamyoncu Esnafı Yılmaz Candan’ın Kızları Enise CANDAN Vefat Etmiştir.

Eyüp KUŞ

13 Mayıs 2023

Merhum Salkıoğlu Asım Yüksel’in Damadı,Almanyada İkamet Eden Çankırı Ilgaz İlçesi Eşrafından Hikmet Kuş Ve Arzu Türkoğlu’nun Babaları,Yaşar Kuş’un Eşi,Eyüp KUŞ Vefat Etmiştir.

Mehmet Fahrettin COŞGUN

13 Mayıs 2023

Süleymanlar Mahallesi Eski Sakinlerinden Sabiha Coşgun’un Eşi,Haydar Coşgun Ve Şaziye Köksal’ın Babaları,Mehmet Köksal Ve İnayet Coşgun’un Kayınpederi,Mert Köksal,Berkcan Coşgun Ve Özgür Fahrettin Coşgun’un Dedeleri, Ptt ‘Den Emekli Mehmet Fahrettin COŞGUN Vefat Etmiştir.

Metin ERBEN

13 Mayıs 2023

Kışla Mahallesi Potbaşı Sokak Sakinlerinden, İsmail ,Aytekin Ve Sevim’in Babaları,Sosyal Güvenlik Merkezi Çalışanı Çetin Erben’in Abisi, Nuran Erben’in Eşi, Metin ERBEN Vefat Etmiştir.

Talip IŞIK

13 Mayıs 2023

Gülden Işık’ın Eşi,Sevil Işık Yurdakul,Sibel Işık Baytan,Gülden Işıkl Şengüler Ve Hakan Işık’ın Babaları,Eski Ereğli Esnaflarından Talip IŞIK Vefat Etmiştir.

Ali SARI

13 Mayıs 2023

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Fatma Sarı’nın Eşi,Yusuf Sarı,Ayşe Sarı’nın Babaları, Ercüment Sarı’nın Dedesi,Ali SARI Vefat Etmiştir.

Fidan BEDİR

13 Mayıs 2023

Hüseyin Bedir,Hasan Bedir,Mirza Bedir,Hakan Bedir,Gülen Bedir Ve Filiz Bedir’in Anneleri Ali Bedir’in Eşi, Fidan BEDİR Vefat Etmiştir.

Aytül ÇİFTÇİ

15 Mayıs 2023

Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Halit Dalkılıç Ve Merhume Elmas Dalkılıç’ın Kızları; Selim Ve Sevinç Dalkılıç’ın Kardeşleri; Merhum Sinan Özcan Ve Şaziye Özcan’ın Yeğenleri ; Elvin Çiftçi’nin Annesi ;Turgay Çiftçi’nin Eşi Aytül ÇİFTÇİ Vefat Etmiştir.

Kezban DURDU

15 Mayıs 2023

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Sefer Durdu’nun Eşi; Bahri ,Ali İhsan, İsmail, Saliha Ve Ayşe’nin Anneleri Kezban DURDU Vefat Etmiştir.    

Kazım CANBAZ

15 Mayıs 2023

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Şerife Canbaz’ın Eşi; Rukiye , Gülyan Ve Merhum Murat Canbaz’ın Babaları; Erdemirden Emekli Kazım CANBAZ Vefat Etmiştir.

İrfan ACAR

16 Mayıs 2023

Kdz.Ereğli Çaylıoğlu Sütlüce Köyü Eşrafından,Erman Acar, Erkan Acar Ve Hakan Acar’ın Babaları, Gülbahar Acar’ın Eşi, Kaymakamlıktan Emekli İrfan ACAR Vefat Etmiştir.

Ahmet YAZICI

17 Mayıs 2023

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Kırtasiyeci Tahsin Yazıcı’nın Abisi,Merhum Yusuf Yazıcı’nın Oğlu,Fatma Yazıcı’nın  Çocukları,Yusuf,Mevlüde,Emine,Meryem Yazıcı’nın Babaları,Hacı Ahmet YAZICI Vefat Etmiştir.

Alaaddin KAYA

17 Mayıs 2023

Bağlık Mahallesi Hatip Camii Cemaatinden ,Merhum Ali Kaya Ve Merhume Elvide Kaya’nın Oğulları, Merhum Selahattin-Bahattin Kaya’nın Abileri, Muhammet-Sebahattin Ve Sadettin Kaya’nın Amcaları,Ali Kaya,Merhum Şaban Kaya,Gülay Kaya Ve Volkan Kaya’nın Babaları, Yağızcan Pomak ,Musap Kayra Kaya, Muhammet Hamza Kaya’nın Dedeleri,Gülhanım Kaya’nın Eşi, Alaaddin KAYA Vefat Etmiştir.

Kadir AKBAŞ

19 Mayıs 2023

Alaplı İncivez Köyü Sakinlerinden Merhum Ahmet Akbaş In Oğlu,Ali Akbaş,Mustafa Akbaş İle Zehra Keskin İn Abisi,Enis Akbaş Ve Berna Türk Ün Babası ,Şehriban Akbaş In Eşi Erdemirden Emekli Kadir AKBAŞ Vefat Etmiştir.

Fatma POLAT

22 Mayıs 2023

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Trabzonlu Rahman Ve Emine Aksoy’un Kızı, Süleyman Polat’ın Eşi, İlknur Demirtaş, İlkay Dikmen Ve Sabri Polat’ın Annesi, Ali Demirtaş, Ceyhan Dikmen Ve Türkan Polat’ın Kayınvalidesi, Fatma POLAT Vefat Etmiştir.

İlhan ALAGÖZ

23 Mayıs 2023

Merhum Hakkı Alagöz’ün Eşi, Ayhan Alagöz, Aydemir Alagöz, Aysun Karaoğlu, Sevim Eryiğit’in Anneleri, Halil Karaoğlu, Vildan Alagöz, Hava Alagöz, Hasan Eryiğit’in Kayınvalideleri, Burak Alagöz, Buse Tekin, Ferdi Alagöz’ün Babaanneleri, Emre Karaoğlu, Talha Eryiğit’in Anneanneleri, İlhan ALAGÖZ Vefat Etmiştir.

Leyla ERGÜN

23 Mayıs 2023

Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden Recep, Ayfer, Aysun Çam’ın Anneleri, Erdoğan, Erol, Erturhan, Ercan, Hüseyin, Bekir Ve Adem’in Ablaları, Merhum Mehmet Ve Hanife’nin Kızları, Leyla ERGÜN Vefat Etmiştir.

Tuncay ÖZSOY

23 Mayıs 2023

Ortaköy Köyü Sakinlerinden Zekeriya Özsoy Ve Müzeyyen Özsoy’un Oğulları, Elif Ve Hanife Özsoy^’Un Ağabeyi, Mustafa, Şakir, Hasan Ve Hüseyin Turgut’un Yeğenleri, Muhammet Özsoy’un Kuzeni, Selma Özsoy’un Eşi, Tuncay ÖZSOY Vefat Etmiştir.

İfakat MÜSELLİM

24 Mayıs 2023

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Hakan Müsellim Ve Nevin Demircan’ın Anneleri, Şengül Müsellim Ve Mustafa Demircan’ın Kayınvalideleri, Ferzan Ve Beyza Müsellim’in Babaanneleri, Furkan Ve Fulya Demircan’ın Anneanneleri, İfakat MÜSELLİM Vefat Etmiştir.

Ramazan TURHAN 

24 Mayıs 2023

Çaylıoğlu Güllük Köyü Sakinlerinden Recep Ve Merhume Bahriye Turhan’ım Oğlu, Celal Turhan, Şaban Turhan, Fatma Bozkurt, Hava Aydın’ın Ağabeyleri, Ersin Turhan, Soner Turhan, Nazmiye Azak, Nevin Uludağ, Ferdane Hırçın’ın Babaları, Ömer Faruk, İnci Melis, İrem Ecrin Turhan’ın Dedeleri, Dindar Azak, Hasan Uludağ, Ramazan Hırçın’ın Kayınpederleri, Zahide Turhan’ın Eşi, Güllük Köyü Eski Muhtarı Ramazan TURHAN  Vefat Etmiştir.

Zehrin OSMANOĞLU

24 Mayıs 2023

Selçuk Osmanoğlu’nun Eşi, Emine Ve Elif Osmanoğlu’nun Anneleri, Kadir Ve Erem Alkaya’nın Ablası, Zeki, Merhum Müjgan Alkaya’nın Kızları, Doğan Erdöl’ün Yeğeni, Zehrin OSMANOĞLU Vefat Etmiştir.

Şerife KUŞDEMİR

25 Mayıs 2023

Güneşli Köyü Eski Muhtarı Merhum Yakup İnal’ın Kızı, Şerife KUŞDEMİR Vefat Etmiştir.

Gülzade ÇEVİK

25 Mayıs 2023

Gümüşhane Eşrafından Erdemirden Emekli Sezai Çevik’in Eşi, Cemil Çevik, Belediyemiz Temizlik İşleri Perseoneli Sinan Çevik, Hava Dikçe Ve Elif Mutlu’nun Anneleri, Hayri Çakır Ve Muhsin Çakır’ın Kardeşi, Şahin Çakır’ın Halası, Gülzade ÇEVİK Vefat Etmiştir.

Emine BAYTEKİN

25 Mayıs 2023

Sarıkokmaz Mahallesi, Aktaş Sokak Sakinlerinden Merhum Şaban Acar, Merhum Hakkı Acar, Merhum Halit Acar, Merhum Kazım Acar Ve Merhum Recep Acar’ın Kardeşleri, Hacı Muharrem Baytekin, Naciye Kocadayı, Mustafa Baytekin, Hakkı Baytekin Ve Mevlüt Baytekin’in Anneleri, Merhum Rıza Baytekin’in Eşi, Emine BAYTEKİN Vefat Etmiştir.

Nizamettin ÖZTÜRK

25 Mayıs 2023

Çaylıoğlu Kocalar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Cemal Öztürk’ün Oğlu, Nizamettin ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Baki SEVİM

26 Mayıs 2023

Soğanlı Yörük Köyü Yörük Mahallesi Sakinlerinden,Baki Ve Zarife Sevim İn Oğlu, Zabıta Personeli Ayhan Metin,Hakan Metin,Muhammet Çetin Ve Yavuz Çetin In Dayıları, Aydın Sevim Ve Ayhan Sevim İn Amcaları,Baran İle İkbal İn Dedeleri,Ahmet Sevim Ve Merhum Emine Sevim İn Babaları,Şerife Sevim İn Eşi Baki SEVİM Vefat Etmiştir.

Bedir ER

26 Mayıs 2023

Erdemir Personeli Kenan Er, Şerife, Asiye, Sevcan Er’in Babaları, Erdemirden Emekli Kadir Er’in Kardeşi, Erdemir Personeli İbrahim Aslan, Cihat Akyüz Ve Abdullah Mutlu’nun Kayınpederi, Özcan Er Ve Kızılca Köyü Eski Muhtarı Ercan Er’in Amcası, Recep Er’in Oğlu, Erdemirden Emekli Bedir ER Vefat Etmiştir.

Ertan KESKİN

27 Mayıs 2023

Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Keskin Ve Cemile Keskin İn Oğlu,Neriman Oku Ve Adnan Keskin İn Kardeşi,Hacer Aksoy Un Abisi,Ertan Keskin Vefat Etmiştir.

Niyazi ŞAHİN

27 Mayıs 2023

Ören Mahallesi Sakinlerinden Metin Şahin,Şükriye Başkırt,Müyesser Karaman İle Nazire Karaduman In Babaları,Belediye Personeli Niyazi Şahin İn Dedesi Niyazi Şahin Vefat Etmiştir.

Nazmiye ÇALIK

27 Mayıs 2023

Yaraşlı Yörük Köyü Sakinlerinden Merhum Hüseyin Çalık In Eşi,Yaraşlı Yörük Köyü Muhtarı İbrahim Çalık In Annesi , Nazmiye Çalık Vefat Etmiştir.

Tevfik GÜNEŞ

28 Mayıs 2023

Kadıtarlası Sakinlerinden Enver,Mehmet,Abdullah,Faruk,Ömer,Mehmet Ali,Alican,Selamn İle Yasin Güneş İn Babaları,Mehmet Tevfik GÜNEŞ Vefat Etmiştir.

Bilgenur KIRİBRAHİM

28 Mayıs 2023

Sarıkorkmaz Mahallesi Aydoğdu Sitesi Sakinlerinden Erdemir İlkokulu Eski Emekli Öğretmenlerinden Bilgenur KIRİBRAHİM Vefat Etmiştir.

İbrahim KASAPOĞLU

28 Mayıs 2023

Merhum Halil Kasapoğlu Ve Merhume Emine Altun Kasapoğlunun Oğlu,Suna Kasapoğlunun Eşi,Merhum Halit Kasapoğlunun Kardeşi,Mahfuze Ve Meral Ayhan In Abisi,Mehmet Ayhan,Çiğdem Kılıç Ve Nilgün Öz Ün Dayısı,Cem Kasapoğlu,Nur Kasapoğlu Ve Bora Kasapoğlunun Amcası İbrahim KASAPOĞLU Vefat Etmiştir.

Zehra ATAMAN

29 Mayıs 2023

Tepeören Köyü Eski Muhtarlarından Merhum Hüdaverdi Şenol Ve Eşi Merhum Ecemile Şenol’un Kızları, Ramazan Şenol,Hatice Sevim,Aynur Ertuğrul Ve Adnan Şenol’un Ablaları,Ilıksu Sakinlerinden Osman Ataman Ve Merhume Ayşe Ataman’ın Gelinleri,Anadolu Lisesi Emekli Öğretmenlerinden Merhum  Ali Ataman’ın Eşi,Zehra ATAMAN Vefat Etmiştir.

Hamit GÖKTAŞ

29 Mayıs 2023

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden, Fikret, Hikmet, Çetin,Süsen Ve Levin Göktaş’ın Babaları ,Cengiz Göktaş’ın Kayınpederi, Hanım Göktaş’ın Eşi Hacı Hamit GÖKTAŞ Vefat Etmiştir.

Ziya DUMAN

29 Mayıs 2023

Erdemirden Emekli Yaşar Duman, Ereğli Belediyesi Temizlik İşleri Personeli Cengiz Duman, Şerife Durgut, Hava Yalçın, Nazmiye Duman’ın Babaları Ziya DUMAN Vefat Etmiştir.

Cafer OKU

29 Mayıs 2023

Fatma, Selma Ve Erdoğan’ın Babaları, Erdal Bölük’ün Kayınpederi, Kadıtarlası Emekli Kalorifercilerden Cafer OKU Vefat Etmiştir.

Münevver GÜNEŞ

30 Mayıs 2023

İskenderli Köyü Sakinlerinden Kübra, Zakire, Fatime, Zehra,Habibe,Emine,Ahmet, Mehmet Ve Recep Güneş İn Anneleri, Merhum Hüseyin Güneş İn Eşi Münevver GÜNEŞ Vefat Etmiştir.

Zekai SOYKAN

30 Mayıs 2023

Durmuş Soykan Ve İsmail Soykan’ın Babaları, Mükerrem Soykan’ın Eşi, Çatı Ustası Bolu Dörtdivanlı Zekai SOYKAN Vefat Etmiştir.

Alaattin KAİM

30 Mayıs 2023

Akarca Mahallesi Sakinlerinden Nur Kaim’in Eşi, Alera Kaim’in Babası, Nurcan Erdem,Habibe Yavuz,Murat Yavuz Ve Murat Gökmen’in Enişteleri, Merhum Eyüp Kaim,Muhammet Kaim,Meryem Kaim İle Haydar Kanburoğlu’nun Kardeşi, Alaattin KAİM Vefat Etmiştir.

Mediha Işıl AKALIN

30 Mayıs 2023

Eski Emniyet Müdürü Merhum  Şükrü Güvercin’in Kızı, Afyon Milletvekili Merhum Mustafa Akalın’ın Gelini, Merhum Orhan Akalın’ın Eşi, Mehmet Ve Hakan Akalın’ın Anneleri, Gülden Akalın’ın Kayınvalidesi,Berra,Eren İle Mila Akalın Babaannesi, Mediha Işıl AKALIN Vefat Etmiştir.

Necaattin ÖZTÜRK

31 Mayıs 2023

Pazaryeri Esnaflarından Merhum Halit Öztürk, Ali Osman’ın Kardeşleri, Mustafa, Osman, Köksal, Ayhan Ve Hayati Öztürk’ün Amcaları, Safiye Öztürk’ün Eşi, Ziya Öztürk, Erkan Öztürk Ve Ali Öztürk’ün Babaları, Efe, Ali Kaan, Erkan Ve Kuzey Öztürk’ün Dedeleri, Necaattin ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Hüseyin DEMİRCAN

31 Mayıs 2023

Çevlik Köyü Sakinlerinden Merhume Bilür Demircan’ın Eşi, Neriman Berber, Safiye Ayyıldız, Bahriye Korkmaz, Hayriye Akdeniz, Fahriye Yıldızhan Ve Rıza Demircan’ın Kardeşleri, Bayram Demircan’ın Babası, Hüseyin DEMİRCAN Vefat Etmiştir.

Tüm Vefat İlanları