Vefat İlanları

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Başımız sağolsun...

Halil POSBIYIK
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

Mart 2024 Vefat Eden Vatandaşlarımız

Halime Okur Yazıcı

30 Mart 2024

Kdz.Ereğli Esnaflarından Merhum Vahittin Okur Ve Ayşe Okur’un Kızları, Merhum Cafer Okur’un Yeğeni, Haviye, Nuran, Hüseyin Ülkü’nün Kardeşleri, Kenan Yazıcı’nın Eşi, Halime Okur Yazıcı Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ankara Çamlıdere Atça Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Durali Eren

30 Mart 2024

İsmihan Eren’in Eşi, Oktay Ve Cengiz Eren’in Babaları, Taha Ve Cenk Eren’in Dedeleri, Ankara Kereste Ticaret Sahibi Durali Eren Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ankara Sincan Çimşit Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Hava Karaman

30 Mart 2024

Almanyalı Merhum Baki Karaman’ın Eşi, Emine Korkmaz, Nurten Sever, Havagül Okur, Ayten Karaman, Baki Karaman’ın Anneleri, Cafer Korkmaz Ve Hüseyin Sever’in Kayınvalidesi, Avukat Rumeysa Korkmaz Demir’in Anneannesi, Hava Karaman Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Ören Kavucaktaş Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kavucaktaş Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Yelda Basmaz

29 Mart 2024

Merhume Şerife ve Merhum Mustafa Basmaz'ın kızları Selda ve Orkan Basmaz'ın ablası, Büşra ve Berke'nin Anneleri Yelda Basmaz Vefat Etmiştir. Merhumenin  Cenazesi Bugün Bozhane Camisinde Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Koray Akdeniz

28 Mart 2024

Soğanlıyörük Köyü, Yörük Mahallesi Sakinlerinden Hanife Akdeniz Ve Levent Akdeniz’in Oğulları, Kutay Akdeniz’in Kardeşi, Akdeniz Kırtasiye İsmail Akdeniz Ve Bülent Akdeniz’in Yeğenleri, Koray Akdeniz Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Yörük Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Armağan Salman

28 Mart 2024

Merhum Hamit Salman, Müreret Salman, Merhum Mustafa Çılkın Ve Güner Çılkın’ın Torunları, Nur Ve Celal Salman’ın Oğulları, Özlem Salman’ın Ağabeyi, Sabriye Arslan, Haluk Salman, Şermin Ve Merhum Halit Salman’ın Yeğenleri, Ayşen, Alp Arslan, Tunç Salman, Sezgin, Seda, Can Çılkın Ve Damla Aktaş’ın Kuzenleri, Armağan Salman Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Balı Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Naciye Demircan

27 Mart 2024

Çevlik Köyü Sakinlerinden Cevdet Demircan, Kadun Demircan Ve Merhum Hüseyin Demircan’ın Anneleri, Bayram Demircan’ın Eşi, Naciye Demircan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Çevlik Köyünde Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hacı Mahmut Kırkpınar

27 Mart 2024

İlçemiz Sivas Eşrafından Ve Esnaflarından Mustafa, Hüseyin, Merhum Mehmet Ve Abbas Kertlez’in Kardeşleri, İlçemiz Esnaflarından Nurettin, Necati, Kemal Kırkpınar Ve Türk Telekom Müdürlerinden Hüseyin Kırkpınar’ın Babaları, Emine Kırkpınar’ın Eşi, İlçemiz Pazaryeri Eski Esnaflarından Ve Kdz.Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Meclis Üyesi Hacı Mahmut Kırkpınar Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kırmacı 2.İstasyon Baycık Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kırmacı Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Mehmet Hüseyin Taş

26 Mart 2024

Alaplı Eşrafından Emine Taş’ın Eşi, Merhum Saadet Baytekin, Melahat Çakan, Nezahat Taş Keskin, Nebahat Taş, Ayhan Taş, Ayla Aydoğan, Bülent Taş’ın Babaları, Erdemirden Emekli Mehmet Hüseyin Taş Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Karakavuz Köyü Cem Evinden Kaldırılarak Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Hacı Kazım Gül

26 Mart 2024

Ereğli Eski Esnaflarından Merhum İsmet Gül Ve Fettah Gül’ün Kardeşi, Ahmet Ve Ramazan Gül’ün Ağabeyi, Bülent Ve Levent Gül’ün Babaları, Buğra Ve Emirhan Gül’ün Dedeleri, Hacı Kazım Gül Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Gülüç Aile Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Yeliz Oktay

26 Mart 2024

Erdemirden Emekli Hüseyin Oktay’ın Eşi, Orman İşletmesinde Çalışan Adil Döndü Ve Erdal Döndü’nün Kardeşleri, Arda Oktay’ın Annesi, Yeliz Oktay Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kadıtarlası Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Esma Molla

25 Mart 2024

Emekli Astsubay Başçavuş Ahmet Molla’nın Eşi, Cengiz Molla, Cemal Molla, Gemze Erdoğan’ın Anneleri, Armağan Molla, Gülay Molla Ve Şahin Erdoğan’ın Kayınvalideleri, Oğuz, Demir, Gülce, Ozan, Nehir Ve Kerem’in Büyük Anneleri, Esma Molla Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Güzin Uslu

23 Mart 2024

Kadıtarlası Erdem Yuva Sakinlerinden Yaşar Ve Başar Uslu’nun Anneleri , Murat,Gizem,Gözde,Demir Ve Ece Uslu’nun Babaanneleri,Sema Uslu’nun Kayınvalidesi, Belediyemiz Eski Fen İşleri Müdürü Turgut Öztoygar Ve Çiğdem Öztoygar’ın Dünürleri, Erdemir Sıcak Haddaneden Emekli Merhum Fevzi Uslu’nun Eşi Güzin Uslu Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak İkindi Namazından Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Sıdıka Toran

22 Mart 2024

Kadıtarlası Erdem Yuva Sakinlerinden Merhum Rıfat Toran İle Gülseren Toran'ın Kızı,Aylin Tosun,Emel Toran Yılmaz,Ahmet,Oya İle Ersin Toran'ın Kardeşleri,Sıdıka Toran Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Kadıtarlası Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Fevzi Karaduman

22 Mart 2024

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden Fatma Karaduman'ın Eşi,Zahide Hırçın,Hasan,Hüseyin,Ramazan,Birol Ve Hakan Karaduman'ın Babaları,Zonguldak T.T.K'dan Emekli, Fevzi Karaduman Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Düzpelit Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

İsmail Akman

22 Mart 2024

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Halit Akman Ve Merhume Yaşar Akman’ın Oğulları, Merhum Mustafa Akman Ve Merhume Nurten Makyar’ın Kardeşleri,İbrahim Akman Ve Nursel Özdemir’in Abileri,Hakan,Barış Akman Ve Arzu Öztürk’ün Babaları,Belediyemiz Çalışanlarından Temel Ve Adem Akman’ın Amcaları,Havva Akman’ın Eşi, Erdemirden Emekli İsmail Akman Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Kırmacı Mahallesi Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Fatma Kargacı

21 Mart 2024

Potbaşı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hacı Rasim Kargacı’nın Eşi, Bediya Karakaş, Hasan Kargacı, Sevgi Uğurlu, Zehra Güngör İle Sevim Pulat’ın Anneleri, Hüseyin Karakaş, Süreyya Güngör, İlhan  Pulat Ve Ereğli Esnaflarından Durmuş Uğurlu’nun Kayınvalidesi, Fatma Kargacı Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Potbaşı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köseler Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Kazım Çalışkan

21 Mart 2024

Kocaali Mahallesi Eşrafından Mustafa Çalışkan, Ayşe Tetik, Hava Özcan’ın Babaları, Atilla, Hakan, Volkan, Özkan, Cemil, Metin, Mete, Okan, Tülay Ve Şenay’ın Dedeleri, Metin Özcan’ın Kayınpederi, Merhum Mürivet Çalışkan’ın Eşi, Kazım Çalışkan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kocaali Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nizamettin Erdoğdu

21 Mart 2024

Tepeören Köyü Eşrafından Merhum İbrahim Ve Emine Erdoğdu’nun Oğulları, Ersan Erdoğdu Ve Esra Yurdakul’un Babaları, Nizamettin Erdoğdu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Tepeören Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Şerife Müşerref Soysal

21 Mart 2024

Balı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hasan Soysal’ın Eşi, Suat Soysal, Sefa Soysal, Hüseyin Soysal, Nurhayat İnam Ve Nuray İnam’ın Anneanneleri, Şerife Müşerref Soysal Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Balı Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Kazım Aslanhan

20 Mart 2024

Köseler Mahallesi Eşrafından Nazife Aslanhan’ın Eşi, Şahin Ve Zeynep Aslanhan’ın Babası, Bülent,Ayşe Ve Zafer Akca’nın Enişteleri, Kazım Aslanhan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Köseler Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Köseler Mahalle  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Ali Osman Çetin

20 Mart 2024

Merhum Recep Ve Merhume Şerife Çetin’in Oğlu, Ormanlı Beldesi Fırıncı Esnaflarından Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Recep Çetin Ve Ormanlı Esnaflarından Adem Çetin’in Babaları, Ali Osman Çetin Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Ormanlı Köyü Camiinde Kılınacak İkindi Namazından Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Hülya Sever

19 Mart 2024

Ören Mahallesi Sakinlerinden Belediyeden Emekli Necati Sever Ve Nazmiye Sever’in Kızları, Nürya Kuzu,Nuriye Alagöz, Muhammet Sever İle Ereğli Esnaflarından Ergün Sever’in Ablaları, Hülya Sever Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Ören Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Ören Merkez Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Mehmet Çınar

19 Mart 2024

Ali Osman Çınar Ve Hüseyin Çınar’ın Abisi, Şerafettin Çınar, Ali Osman Çınar,Nurcan,Safinaz Ve Sevgi’nin Babaları,Turan Aydın,İsa Yavuz,Muhammet Yoldaş’ın Kayınpederleri,T.T.K’dan Emekli Mehmet Çınar Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Üç Köy Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Üçköy Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Şaban Hırçın

19 Mart 2024

Sarıkokmaz Mahallesi Aktaş Sokak Sakinlerinden Merhume Hayriye Hırçın’ın Eşi, Muhammet Hırçın’ın Babası,Şaban Hırçın,Hayriye Aydoğan Ve Aysun Gültekin’in Dedeleri,Şaban Hırçın Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Aktaş Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Aktaş Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nurdan Ünsal

18 Mart 2024

Hatip Sokak Sakinlerinden Ttk’dan Emekli Merhum İlhami Ünsal Ve Merhume Emine Ünsal’ın Kızı,Hacer Özden Erdek’in Kardeşi,Vildan Ünsal Ve Hüseyin Erhan Ünsal’ın Ablası,Serhat,Emre Cebeci,Melike Ve Zeynep’in Annesi,Sinan,Burak,Büşra,Beyza Ve Berkan’ın Teyzesi,Begüm,Beren Ve Baran’ın Halası Nurdan Ünsal Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Zeynep Mira Açıkgöz

17 Mart 2024

Alaplı Aşağıdağ Köyü Sakinlerinden Kdz Ereğli Verem Savaş Dişpanserinden Emekli Merhum Şeref Açıkgöz İle Dursune Açıkgöz Ün Torunu  Kadir Açıkgöz İle Nuran Açıkgöz Ün Yeğeni,Merve, Nur Banu Ve Muhammet Açıkgözün Kuzeni,Ömer Asaf Ve Eymen Şeref Açıkgöz Ün Ablası Bekir İle Nurten Açıkgöz Ün Kızı Zeynep Mira Açıkgöz Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Güldüre Mahallesi Merve Caminde Saat 11:00 Helallik Alındıktan Sonra Aşağıdağ Köyü Merkez Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Zeynep Tosun

17 Mart 2024

Müftü Mahellesi Sakinlerinden Merhum Cevat Tosun  Un Eşi,Ali Arslan ,Nazife,Beyhan Ve Yusuf Tosun Un Anneleri Zeynep Tosun Vefatetmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Cemevibde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Gümeli Fındıkağa Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Zehra Arslan

17 Mart 2024

Merhum Nazım Arslan In Eşi Merhum Ali Yıldırımın Ablası,İhsan,Ahmet Ve Selim Arslan In Anneleri,Zehra Arslan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip Halaşlı Köyü Ulaşlar Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Meryem Güngör

17 Mart 2024

Sücüllü Köyü Sakinlerinden İlhan Güngör,Ceyhun Güngör,Gülay Aker Ve Nuray Koçyiğit İn Anneleri,Merhum Sedat Güngör Üm Eşi Meryem Güngör Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugünöğle Namazına Mütakip Sücüllü Köyü Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nurten Sönmez

15 Mart 2024

Korubaşı Mahallesi Ulugeçit Sokak Sakinlerinden, Merhum Ramazan Sönmez’in Gelini, Merhum Hasan Aslan’ın Kızı, Tat Metal Personeli Yaşar Sönmez’in Eşi, Nurten Sönmez Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazından Sonra Çiğdemli Köyünde Toprağa Verilecektir.

 

 

Mehmet Ali Uludağ

14 Mart 2024

Yukarıhocalar Köyü Sakinlerinden  Halis Uludağ, İdris Uludağ ,Kübra Özen Ve Sultan Oğuz Un Babaları ,Merhum Musa Uludağ,Merhum Kasım Uludağ Ve Hüseyin Uludağ In Kardeşleri Mehmet Ali Uludağ Vefat Etmiştir Cenazesi Bugün Öğle Namazından Sonra Yukarı Hocalar Köyünde Defnedilecektir,Cenazeye Gitmek İsteyenler İçin Saat.  10 30 Da Yarma Cami Önünden Ve Kancalar Petrol Den Araba Kaldırılacaktır.

Fatma Erdem

14 Mart 2024

Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden, Erdemirden Emekli Şükrü Erdem’in Eşi, Erdemirden Emekli Erdal Erdem, Hatice Korkmaz Ve Gönül Kızılhan’ın Anneleri, Fatma Erdem Vefat Etmiştir

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Recep Özkaya

13 Mart 2024

Ahmet Özkaya Ve Emine Özkaya’nın Oğlu, Necmettin, Nizamettin, Mesut, Kübra, Hatice, Gülcan Ve Gülseren’in Kardeşleri, Recep Özkaya Vefat Etmiştir

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığına Toprağa Verilecektir.

Ali Aksoy

13 Mart 2024

Merhum Mehmet Aksoy’un Oğlu, Hava Aksoy’un Eşi, Emin Aksoy, Mehmet Aksoy Ve Aysel Aksoy’un Babaları, Almanyalı Ali Aksoy Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip E.Sofular Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Şerife Cöbek

13 Mart 2024

Emekli Öğretmenlerden Merhum Cevdet Cöbek’in Eşi, Belediyemizden Emekli Murat Cöbek, Gülcan Kaya, Belediyemiz İtfaiye Çavuşu Cüneyt Cöbek’in Anneleri, Çiğdem, Gülçin, Burak, Cevat, Cenk Ve Ceren’in Babaanneleri, Burcu Ve Eda’nın Anneanneleri, Sevim Cöbek Ve Hülya Cöbek’in Kayınvalidesi, Şerife Cöbek Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Zeynep Turan

13 Mart 2024

Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden, Merhum Almanyalı Hasan Turan’ın Eşi, Mustafa, Hasan, Nizamettin, Hatice, Nazmiye, Naciye Ve Şaziye’nin Anneleri, Zeynep Turan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Gökçeler Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Zehra Arslan

13 Mart 2024

Ereğli Bayat Köyü Cebeci Mahallesi Sakinlerinden Bayram, Filiz, Canan, Selma Ve Arzu’nun Anneleri, Niyazi, Kazım, İsa, Sadettin Ve Zihni Cebesoy’un Kardeşleri, Hüseyin Arslan’ın Eşi, Zehra Arslan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bayat Köyü Cebeci Mahallesi Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Necati Özmen

13 Mart 2024

Armutlucuma Yazioren Köyü Torunlu Mahallesi Sakinlerinden, Münevver Özmen’in Eşi, Kazim, Muhammed Ve Nebiye Özmen’in Babaları, Necati Özmen Vefat Etmiştir

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Armutlucumayazioren Torunlu Köyü Aile Mezarlığına Toprağa Verilecektir.

Nazmiye Kurt

11 Mart 2024

Hamzafakıhlı Mahallesi, Çolaklar Altı Sokak Sakinlerinden İsmail Kurt’un Eşi, Bayram Kurt, Murat Kurt, Vasfiye Ak, Ayşe Candan Ve Aynur Günay’ın Anneleri, Nazmiye Kurt Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Tat Metal Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Çolaklaraltı Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

 

İsmail Saygı

10 Mart 2024

Yaraşlıyörük Köyü Sakinlerinden Cengiz Saygı, Aysel Urfa Ve Emine Güner’in Babaları, Fikri Saygı, Kazım Saygı, Emre Urfa Ve Onur Güner’in Dedeleri, İsmail Saygı Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Yaraşlıyörük Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Mustafa Gültekin

10 Mart 2024

Ortaköy Köyü Sakinlerinden Fatma Gültekin’in Eşi, Atakan Gültekin Ve Arikan Gültekin’in Babaları, Mustafa Gültekin Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Ortaköy Köyü Köy Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Meral Sarı

10 Mart 2024

Ereğli Eşrafından İbrahim Onsekiz Ve Mukaddes Özen’in Kızları, Zuhal Akar, Nihal Onsekiz, Merhum Ümit Onsekiz, Hayriye Yıldırım Ve Çiğdem Özdemir’in Kardeşleri, Merhum Erol Sarı’nın Eşi, Kana Dönmez, Olgay Sarı Ve Tolgay Sarı’nın Anneleri, Tufan Dönmez’in Anneannesi, Elif Sarı Ve Utku Sarı’nın Babaanneleri, Meral Sarı Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hacılar Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mehmet Özdemir

09 Mart 2024

Çaylıoğlu Yeni Doğancılar Köyü, Çölemen Mahallesi Sakinlerinden Sezai, Merhum Erhan, Ayhan Ve Yaşare Özdemir’in Babaları, Dursun Özdemir’in Kayınpederi, İhsan Şahin’in Eniştesi, Mehmet Özdemir Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Çölemen Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Mustafa İmal

09 Mart 2024

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden, Kışla Sanayisi Esnaflarından Tamser Nakliyat Sahibi, Hatice İmal’ın Eşi, Murat, Ferhat Ve Serhat İmal’ın Babaları, Mustafa İmal Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Elmatepe Yarma Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kışla Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hafız Korkmaz

08 Mart 2024

Kadir Korkmaz,Ayhan Korkmaz,Aydın Korkmaz Ve Ülviye Gelen’in Babaları, Tuğba Denizgezen,Serdar,Elisanur,Onur Ve Elif Korkmaz’ın Dedeleri, Saniye Korkmaz’ın Eşi Hafız Korkmaz Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Kavaklık Camiinde Kılınacak İkindi Namazından Sonra Belen Yeni Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Tekin Akçakaya

08 Mart 2024

İmranlar Köyü Tantanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hüseyin Akçakaya Ve Selvet Akçakaya’nın Oğlu,Perihan Akçakaya’nın Eşi,Berna,Duygu,Dilara Akçakaya’nın Babası,Merhum Metin Ve Çetin Akçakaya’nın Kardeşi,Erdemir Çalışanlarından Yılmaz Akçakaya’nın Amcası,Kenan Gültekin’in Kayınbiraderi,Fatma Gültekin’in Kardeşi,Tekin Akçakaya Vefat Etmiştir.
Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 15:00de İmranlar Köyü Tantanlar Mahallesinde Toprağa Verilecektir.

 

Fatih Şendoğan

08 Mart 2024

Merhume Fatma Ve Merhum Mehmet Şendoğan’ın Oğlu,Eyüp Şendoğan’ın Kardeşi,Emel Şendoğan’ın Eşi,Şahin Şendoğan’ın Babası,Fatih Şendoğan Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Kandilli Topyeri Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kandilli Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Nedim Kayacan

08 Mart 2024

Filiz Özakara, Deniz Yavuz Ve Eğitimci Mesut Özkara’nın Dayıları,Seher Özkara’nın Kardeşi,Diş Hastanesi Personeli İbrahim Kayacan’ın Amcasının Oğlu,Şerife Kayacan’ın Oğlu Nedim Kayacan Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazından Sonra Ketenciler Köyü Cariyeli Mahallesinde Toprağa Verilecektir.

 

Şükran Ayşe Uslu

07 Mart 2024

Gülüç Merkez Mahallesi Sakinlerinden Marhum Hacı Şefik Ve Merhume İrfan Demirkol’un Kızları, Ali Demirkol Ve Gülüç Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Şükrü Demirkol’un Kardeşleri, Yeşim Sarı Ve Yasemin Arslan’ın Anneleri, Şaban Ve Çağlar Özcan’ın Yeğenleri, Gülüç Belediyesinden Emekli Hasan Uslu’nun Eşi,  Şükran Ayşe Uslu Vefat Etmiştir.


Merhumenin Cenazesi Bugün Gülüç Merkez Camiinde Kılınacak Öğlen Namazına Müteakip Gülüç Belde Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Anıl Çakıroğlu

07 Mart 2024

Balı Mahallesi Sakinlerinden Gülay Ve Cengiz Çakıroğlu’nun Oğlu, Onur Çakıroğlu Ve İlknur Yaman’ın Kardeşi, Ufuk Yaman’ın Kayınbiraderi,Maden Mühendisi Anıl Çakıroğlu  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğlen Namazına Müteakip Balı Camisinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Balı Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mustafa Öztürk

01 Mart 2024

Merhum Şevki Ve Zühre Öztürk’ün Oğulları, Alaattin, Necati, Bülent Ve Saatçi Hüseyin Öztürk’ün Abileri, Birkan, Emrah, Emre, Merve, Berat Ve Mutlu Öztürk’ün Amcaları, Nagihan Ve Fatma Öztürk’ün Kayınbiraderi, Defne Öztürk’ün Dedesi, Ayça Öztürk’ün Kayınpederi, Ülkü Ve Sefa Öztürk’ün Babaları, Emine Öztürk’ün Eşi, Eski Müteahitlerden İnşaat Mühendisi Mustafa Öztürk Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

 

Kevser Akman

01 Mart 2024

Mustafa Akman’ın Eşi, Şamil Akman, Emine Ercan Ve Yasemin Uğurlu’nun Anneleri, Uğur Uğurlu Ve Erol Ercan’ın Kayınvalideleri, İbrahim Çil Ve Şehriban Çetinkaya’nın Kardeşleri, Kevser Akman Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Meydanbaşı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

 

Lütfi Kuru

01 Mart 2024

Ünal Kuru, Osman Kuru, Sultan Tünel Ve Zeynep Şiriner’in Babaları, Atilla Tünel Ve Doktor Gerçek İlker Şiriner’in Kayınpederi, Fatma Kuru’nun Eşi, Erdemirden Emekli Lütfi Kuru Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bartın Ulus Eldeş Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Tüm Vefat İlanları